180

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів
Бренд: OPTIMUM
Номер: 5651
670грн
Бренд: BOSCH
Номер: 817
790грн
Бренд: BBAUN
Номер: 3597
970грн
Бренд: BBAUN
Номер: 3673
990грн
Бренд: BOSCH
Номер: 2147
1.490грн
Бренд: SIEMENS
Номер: 1757
2.690грн
Бренд: BOSCH
Номер: 893
790грн
Бренд: BOSCH
Номер: 892
790грн
Бренд: BBAUN
Номер: 2916
990грн
Бренд: BBAUN
Номер: 2570
990грн

Асортимент електрочайників в магазині Дім і Техніка

Чим зможе здивувати вас асортимент електрочайників в нашому магазині? По-перше, це спеціально підібрані моделі, які відрізняються мінімальним споживанням електроенергії при максимальній потужності.

Ми піклуємося про бюджет наших покупців, реалізуючи електрочайники, які відповідні Європейським правилам енергозбереження. Електричний водонагрівач (електрочайник) має одну важливу функціональну частину - нагрівальний елемент. До цієї частини пред'являються підвищенні вимоги по швидкому нагріву води та якості конструктивних матеріалів. В каталозі підібрані моделі з найкращими характеристиками водонагрівальних елементів:

  • матеріал - нержавіюча сталь і полініхром;
  • захист  від перегріву і замикання;
  • спеціальне покриття, яке протидіє осіданню накипу.

Такі параметри знижують ризик поломок електрочайника, подовжують розрахунковий експлуатаційний період і підвищують на 30% їх продуктивність, в порівнянні з аналогами інших торгових марок.

Електрочайники Bosch

Компанія Bosch не потребує представлення. Німецька якість збірки і сертифіковані матеріали роблять побутові електрочайники Bosch стійкими до постійних навантажень і порівнюють їх параметри з промисловими.

У каталозі на ваш вибір є моделі з знімними фільтрами проти накипу, захистом від перегріву. Їх корисні функції забезпечують безпеку користування – це блокування відкриття і контроль рівня води.

Електрочайники Бош обладнані закритими спіралями, що гарантує безперебійну роботу. Обсяг колби для рідини оптимальний для використання в побуті і становить 1,7 літра. Корпуси чайників у двох варіантах - метал та ударостійкий, термічно стійкий пластик.

Електрочайники Delonghi

Чайник електричний Delonghi має перевірену ергономічну конструкцію корпусу з сучасним дизайном. Із корпусних матеріалів компанія використовує корозіїно стійкі металеві сплави з низькою теплопровідністю.

Ручки з удароміцного пластика мають форму зручну для долоні і гармонійно вписуються в загальний дизайн кожної окремо взятої моделі. Вбудована функція захисту від перегріву забезпечує безпеку використання нагрівального приладу в домашніх умовах.

Обсяг робочої ємності до 2 літрів достатній для сім'ї з 5 чоловік. Закритий тип нагрівальної спіралі спрощує обслуговування приладу і забезпечує йому тривалу експлуатацію навіть після закінчення гарантійного терміну.

Купити електрочайник в Україні в Києві, Харкові, Одесі

Інтернет-магазин «Дiм і Технiка» реалізує побутову техніку в межах України. Ми гарантуємо дотримання закону «Про захист прав споживача».

Доставка по Одесі, Києву, Харкову, Дніпропетровську проводиться силами компаній перевізників і тарифікується згідно їх цінових планах.

По Львову ми розвозимо товар своїм транспортом. Домовитися про індивідуальні умови оплати або доставки товару ви можете з нашими менеджерами по багатоканальним телефоном.