Блендери, комбайни, міксери

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
Бренд: BOSCH
Номер: 1147
880грн
Бренд: BOSCH
Номер: 1686
1.240грн
Бренд: BOSCH
Номер: 1300
1.400грн

Для чого вам потрібні погружні блендери

Стаціонарний блендер використовується для подрібнення різних продуктів. На відміну від стаціонарних моделей цей прилад більш мобільний і може застосовуватися для багатьох дій по збиванню, подрібненню, замісу інгредієнтів для приготування їжі.

Моделі блендерів в каталозі інтернет-магазину «Дім Техніки», різні за параметрами:

  • потужності;
  • наявності та типу насадок;
  • кількості швидкостей.

Вибираючи прилад для кухні, слід відштовхуватися від завдань, які йому доведеться виконувати. Поставивши чіткі вимоги до техніки, ви зможете знайти індивідуальну модель з необхідними параметрами.

Читаючи огляди побутової техніки, часто можна наштовхнутися на рекламу того чи іншого продукту, що не має під собою ніяких чітких прикладів і доказів.

У нашому каталозі ми підібрали продукцію виключно перевірену дослідним шляхом багатьма домогосподарками. У нас немає моделей з невиправдано низькими цінами, зібраними в підпільних китайських цехах.

Наш асортимент – це оригінальні заглибні і стаціонарні блендери з гарантією від виробника.

Погружні блендери Bosch, Kenwood, Siemens

Кухонні подрібнювачі економлять до 30% часу що витрачається на приготування гарячих/холодних страв, закусок і десертів. Якщо ви часто запрошуєте гостей, любите готувати і пригощати, тоді блендер просто необхідний на вашій кухні. Ми пропонуємо купити моделі відомих світових лідерів побутової техніки Bosch, Kenwood, Siemens.

Потужність погружних блендерів в нашому асортименті

На ваш вибор представлені моделі з потужністю від 500 Вт до 750 Вт. Цей параметр впливає на продуктивність блендера.

Якщо ви не будете піддавати прилад великим навантаженням, а використовувати для подрібнення фруктів або м'яких овочів, приготування дитячого пюре – вам слід придивитися до моделей з потужністю 500-600 Вт.

У разі передбачуваного використання подрібнювача для твердих продуктів (горіхів, вареного м'яса, круп) підбирайте варіанти з максимальними параметрами потужності.

Функціонал погружних блендерів

На ваш вибір представлені моделі, що мають 2, 5, 12 фіксованих швидкостей. При цьому ви можете купити прилад з імпульсним режимом, що підвищує продуктивність на м'яких продуктах.

Якщо вам необхідні багатофункціональні типи подрібнювачів вам пропонуються типи з млинками, віночками для збивання, чашами для коктейлів та пристосуваннями для колки льоду. Корпусні матеріали блендерів – це ударостійкий пластик АВС і полегшені металеві сплави.

Ми подбали про різноманітність вибору і підібрали оптимальні за параметрами побутові прилади з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Купіть погружной блендер і насолоджуйтеся простотою приготування страв

Чому ми рекомендуємо погружні блендери? У сучасному кухонному просторі цінується мобільність обладнання. Саме такий тип блендера не прив'язує до використання вбудованої ємності. Ви можете зробити дитині пюре, промити насадку, не від'єднувати її від конструкції і зайнятися приготуванням печінкового паштету.

Простота догляду за насадками продумана технологами корпоративних лабораторій, а ергономічність корпусів модними європейськими дизайнерами.

Наш інтернет-магазин реалізує товари по всій Україні. Ми маємо свої торгові представництва і склади в Києві, Одесі, Харкові, Вінниці, Львові. У такі міста як Дніпропетровськ доставка проводиться з найближчого складу силами транспортних компаній.

Ми гарантуємо дотримання прав споживачів і завжди надаємо повну інформацію про кожен товар.