116

Знайдено: 1 - 12 серед 32 товари
Бренд: GORENJE
Номер: 5438
5.790грн
Бренд: ELECTROLUX
Номер: 1459
5.790грн
Бренд: INDESIT
Номер: 5866
5.890грн
Бренд: GORENJE
Номер: 5092
6.690грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 5626
6.890грн
Бренд: GORENJE
Номер: 5488
7.190грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 5786
7.590грн
Бренд: GORENJE
Номер: 5093
8.390грн
Бренд: GORENJE
Номер: 5270
8.590грн

Вбудована духовка - економія місця

Сучасні господині погодяться, що вбудовані електричні духовки - необхідний пристрій на кухні - з їх допомогою можна приготувати різноманітні смачні страви і потішити своїх рідних і близьких.

Сучасне обладнання прийнято поділяти на два типи:

  • Залежні духовки розміщуються під варильною поверхнею, тому що управління здійснюється за допомогою загальних перемикачів;
  • Автономні пристрої - це вбудовані духовки, мають власну панель управління, яка складається з спеціальних перемикачів.

Переваги електричних вбудованих духових шаф

Крім цього, духовки бувають газовими і електричними. Найбільшою популярністю користуються вбудовані електричні духовки. Їм властивий цілий ряд переваг:

  • існують моделі різних габаритів, що дозволяє вам вибрати духовку, яка найбільш оптимально впишеться у вашу кухню;
  • сучасний дизайн робить вбудовану духовку елементом інтер'єру, чудово підкреслюючи стиль вашої кухні;
  • електричні духові шафи досить прості в експлуатації, тому користуватися ними легко і зручно;
  • більшість існуючих моделей духових шаф додатково оснащені функцією гриля, що дозволяє істотно розширити асортимент страв;
  • сучасна вбудована електрична духовка є абсолютно безпечним пристроєм - вона не потребує підведення газу, тому ви захищені від можливих витоків, мимовільного згасання полум'я та інших дрібних, але дуже небезпечних неприємностей. Моделі духовок європейських виробників укомплектовані системою звукового оповіщення про закінчення часу приготування і спеціальним подвійним склом;
  • практичність пристроїв полягає в їх компактності і багатофункціональності, тому купити духову шафу можна для установки навіть в дуже невеликому кухонному приміщенні.

Купити вбудоввану духову шафу в Україні

Європейська кухонна техніка відома своєю довговічністю, безпекою і простотою експлуатації, тому в інтернет-магазині “Дім і Техніка” особливо широко представлені моделі фірм “Bosch” і “Siemens”.

У нас ви можете недорого купити духову шафу від європейського виробника в Києві чи Харкові і бути впевненими, що придбали справжню продукцію.
Ми ведемо багаторічне співробітництво з закордонними компаніями, тому всі духовки потрапляють на наш склад безпосередньо з заводів компаній “WHIRLPOOL”, “ARISTON”, “Mastercook”, “Electrolux”, “GORENJE”, “Bosch”.

Також ми оперативно і якісно доставляємо замовлені у нас вбудовані духові шафи практично в будь-яку точку України, гарантуючи якість виконання доставки.