178

Знайдено: 1 - 12 серед 16 товарів
Бренд: FRANKE
Номер: 5256
2.310грн
Бренд: Blanco
Номер: 5033
4.030грн
Бренд: ELLECI
Номер: 4814
4.180грн
Бренд: ELLECI
Номер: 4754
4.280грн
Бренд: FRANKE
Номер: 1462
4.310грн
Бренд: FRANKE
Номер: 5760
4.330грн
Бренд: FRANKE
Номер: 4575
4.380грн
Бренд: Blanco
Номер: 5717
4.930грн
Бренд: FRANKE
Номер: 5191
4.940грн
Бренд: FRANKE
Номер: 5240
5.400грн

Гранітна кухонна мийка з штучного каменю

Штучний камінь – це полімерний композит. Він складається з двох елементів матриці (речовина) і армування (наповнювач).

Матриця забезпечує поверхневе зчеплення і захист армуючим компонентом. Вони ж в свою чергу дають кінцевому виробу необхідні властивості еластичності, щільності, міцності, теплопровідності.

У виробництві аксесуарів для кухні використовують адаптовані полімерний композит – тераграніт. Такі шановні європейські виробники, сантехнічного обладнання як Teka, Franke давно застосовують штучні полімерні матеріали, виробляючи мийки для кухні.

Штучний камінь був вперше використаний при виробництві раковин не більше 15 років тому. На той час таке сантехнічне обладнання могли собі дозволити тільки мільйонери. Тепер досягнення фізико-хімічних лабораторій провідних інститутів Європи доступні рядовий домогосподарці.

Всі корисні властивості гранітних кухонних раковин можуть полегшити використання робочого простору для миття посуду. В каталозі інтернет-магазину «Дім і Техніка» можна підібрати дизайн і конструкцію вбудованої мийки з граніту під різноманітні конструкторські та дизайнерські рішення кухонних меблів.

Раковини з керамограніта обладнані кріпильними елементами, які роблять їх монтаж простим і доступним навіть для непрофесіоналів. При цьому реалізована можливість багаторазового монтажу / демонтажу. Це дозволяє змінювати меблі, без заміни полімерного вироби.

Провідні дизайнери стверджують, що кількість тональних рішень у керамограніта перевищує фактурні можливості натурального каменю і самої природи. З введенням у виробництво сантехніки використання композитних матеріалів, можливості створення ексклюзивних інтер'єрів на кухнях розширилися.

Ми пропонуємо придбати вбудовані мийки для кухні, кращих виробників з гарантією якості. Різноманітні форми виробів зроблять ваш вибір легким, а ціна порадує своєю Доступність.

Гранітні мийки: плюси і мінуси

Чим відрізняється мийка кухонна гранітна від аналога з нержавіючої сталі? Перше що оцінили власники таких аксесуарів, встановлених на кухнях – це гарне звукопоглинання. На відміну від деренчливих і галасливих сталевих побратимів гранітні мийки поглинають і гасять звуки води, що ллється, незалежно від її натиску. Відгуки показують, що це властивість терагранітного покриття оцінено домогосподарками по всьому світу.

Наступна перевага – стійкість до механічних впливів (подряпин, ударів, агресивних речовин). Природно, межа стійкості не безмежна, якщо ви вдарите по поверхні молотком – вона буде непоправно зіпсована. Але з потенційно небезпечними діями, як випадкове падіння ножа або важкої каструлі композитний граніт впоратися.

Гранітні вироби гарантують мінімальне водопоглинання (< 0,05% від маси). Показники на 0,95% нижче, ніж у натурального каменю. Це означає, що в структуру робочої поверхні раковини не проникають жир, і луги що містяться у воді. Після такої вологи на нержавіючої сталі залишаються плями молочного кольору, композитний камінь не сприйнятливий до таких дій і тому виглядає як новий.

З позиції дизайну, відгуки споживачів відзначають стійкість кольору. Стійка молекулярна структура полімерограніта утримує пігменти барвників при великій інтенсивності ультрафіолетового випромінювання міститься в сонячних променях. Навіть якщо раковина вмонтована в стільницю, розміщену біля вікна, її колір буде однаково насиченим через 5-15 років.

При такій кількості позитиву є й певний негатив – це ціна. Мийки вбудовані і гранітні дорожче аналогів з металу. Але цей недолік окупається тривалою і ефективною роботою сантехнічного обладнання з дорогого матеріалу.

Купити гранітну мийку для кухні: Франке, Тека

Інтернет-магазин «Дім і Техніка» пропонує вашій увазі гранітні раковини в Києві і інших містах. Ми з особливою ретельністю підходимо до формування свого каталогу. У нього входять визнані світові виробники сантехнічного обладнання для кухні: Franke і Teka.

Франке – це виробник зі столітньою історією. Його рішення для кухні вважаються інноваційними і кращими в своєму сегменті. Кухонні вироби Franke виробляються з композитного матеріалу Fragranite DuraKleen Plus. Це покриття витримує термічні впливу температури вище +100° C. Каструля, знята з прямого вогню, не завдасть шкоди поверхні з фераграніта ДураКлін Плюс. Структура матеріалу складається з поліестеру, як матриці композиту, і кварцової крихти як його армування. Унікальне за своєю міцності покриття дає можливість виробникові давати гарантію на використання продукції на термін 10 років.

Дизайнери і конструктори з лабораторій Franke регулярно оновлюють форми раковин, роблячи їх ергономічними, безпечними і красивими.