129

Знайдено: 1 - 12 серед 14 товарів
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 1965
4.990грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 1664
4.990грн
Бренд: GORENJE
Номер: 5680
7.590грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 2238
7.690грн
Бренд: ELECTROLUX
Номер: 5118
7.790грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 627
7.790грн
Бренд: BOSCH
Номер: 4579
11.990грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 3618
11.990грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 2108
11.990грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 2058
11.990грн
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 2057
11.990грн

Які бувають СВЧ-печі (мікрохвильовки)

Сучасні вбудовані мікрохвильові пристрої - це прилади для повноцінного приготування їжі. Крім звичних вже функцій розморожування і розігрівання багато печей оснащені функцією гриля, що дозволяє значно розширити асортимент страв. Виробники все більше вдосконалюють свої творіння, тому багато мікрохвильових печей тепер вміють запам'ятовувати програми приготування їжі і мають інтуїтивно зрозуміле електронне управління. Звичайно, збільшення кількості функцій позначається на ціні продукції, проте це того варто - покласти продукти в піч, задати режим і згадати про їжу вже тоді, коли вона буде готова.

У деяких випадках СВЧ вбудовують замість духової шафи - під варильну панель.
Єдина незручність СВЧ - вимогливість до посуду - вона не повинна містити фольги або металевих ділянок. Оптимальним вибором буде придбати спеціальні керамічні або скляні тарілки і каструлі, але цей недолік виглядає незначним порівняно з комфортом, який дарує використання висококласної техніки, та й ціна такого посуду не висока.

Вбудовувані мікрохвильові печі для маленьких кухонь

Виробники вбудовуваної техніки намагаються урізноманітнити дизайн своєї продукції для того, щоб кожен покупець міг купити найбільш підходящу модель за оптимальною ціною, яка не тільки повністю задовільняє споживача своїми функціями, але й максимально гармонійно вписується в загальний стиль приміщення. Загальноприйняті, стандартні розміри вбудованих мікрохвильових пристроїв, які узгоджуються з параметрами врізок в шафах кухонного гарнітура, дозволяють скомпонувати меблі у відповідності зі своїми смаками і використовувати при цьому стандартні набори.

Купити вбудовану мікрохвильову піч у Львові

Виробники вбудованої техніки поспішають зробити ведення господарства все більш комфортним, а перебування на кухні затишним і приємним. Вбудовані мікрохвильові печі перетворюють процес приготування їжі в приємне проведення часу.

Прогрес не стоїть на місці не тільки в сфері виробництва побутової техніки, але і для інформаційних технологій, тому знайти і купити омріяну модель сьогодні можна буквально не вихідячи з дому.

Купити вибрану модель ви можете прямо зараз, оформивши доставку або забравши товар самостійно в Києві, Львові чи Харкові.