123

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари
Бренд: LIEBHERR
Номер: 2136
14.990грн
Бренд: GORENJE
Номер: 2239
11.600грн

Морозилка - зберігаючи шматочок літа

Побутові морозилки призначені для заморожування і зберігання великої кількості запасів, що дозволяє значно заощадити кошти, адже вартість одних і тих же продуктів у сезон збору врожаю і зимою може відрізнятися в кілька разів, тому ціна морозильної камери в будь-якому випадку компенсується економією на несезонних продуктах.

При виборі морозильної камери крім ціни потрібно враховувати, в першу чергу, два основних критерії: потреби сім'ї та заплановане місце встановлення техніки.

Категорії морозильних камер (морозильників)

Морозильні камери можна розділити на кілька категорій по ряду ознак:

  • Горизонтальні морозильники або ларі - являють собою ящик з кришкою на верхній частині. Такі морозилки більш місткі, ніж вертикальні камери, але навряд чи підійдуть для кухні - їх краще придбати для розміщення у допоміжних приміщеннях з достатньою площею.
  • Вертикальні - за зовнішнім виглядом не відрізняються від холодильників. В нашому магазині представлені моделі марок Bosch, Electrolux, Indesit різних розмірів і місткості.
  • За методом розмішення морозилки можуть бути вбудовані і окремо розташовані. Вибір вбудованої техніки, як правило, продиктований особливостями дизайну кухні. Вбудована техніка встановлюється всередину кухонного гарнітура і не привертає до себе уваги. Моделі, що стоять окремо, можуть виступати в ролі дизайнерського рішення.
  • За способом розморожування - автоматичні або з режимом ручного розморожування. Все більше людей намагаються купити морозилки з системою no-frost. Завдяки даній функції зникає необхідність в регулярному розморожування морозильника.

Де купити морозильник (морозильну камеру)

Наш інтернет-магазин пропонує Вам купити морозильні камери всесвітньо відомих брендів, таких як Bosch, Indesit та інші за приємними цінами. Ми працюємо безпосередньо з європейськими фірмами-производтелями, тому ручаємося за достовірність продукції та її високу якість.
Сьогодні у наших клієнтів з'явилася можливість не тільки придбати товар, оформивши доставку на свою адресу, але і самостійно забрати морозильні камери з представництв магазину в Києві, Львові чи Харкові.