122

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар
Бренд: ELECTROLUX
Номер: 4100
8.180грн

Посудомийні машини (посудомийки) Bosch, AEG

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір посудомийних машин в залежності від Ваших потреб і габаритів кухні.
Якщо простір кухні досить обмежений, або в квартирі проживає невелика кількість людей, то вигідніше купити посудомийну машину від Indesit, розраховану на 6 комплектів посуду. Великим сім'ям вигідніше купити посудомийки від Bosch або Siemense, що вміщають до 13 комплектів посуду. Так само на сторінках каталогу нашого магазину Ви знайдете за прийнятними цінами посудомийки AEG, визнані в Європі моделями високого класу.

Нюанси при купівлі посудомийної машини

При виборі посудомийної машини, в першу чергу варто звернути увагу на її безпеку, економічність і вигідність. Для того, щоб скоротити ризик протікання води, у всіх посудомийних машинах, в тому числі Bosch, встановлюються спеціальні шланги підвищеної міцності.

Крім того більшість виробників оснащує посудомийні машини додатковими захисними механізмами:

  • у посудомойках AEG, Electrolux використовується Aqua-Control;
  • в посудомийних машинах Bosch, Siemense та інших - Aqua-Stop.

При раптовому протіканні вони відключають подачу води, а вже налиту зливають в каналізацію.

Посудомийні машини можуть бути окремо розташованими або вбудованими. Вибір характеру установки залежить від дизайнерського рішення вашої кухні. Якщо ви хочете зробити посудомийну техніку практично непомітною, то краще купити вбудовану машину Bosch. Втім, різноманітність дизайнерських рішень сучасних посудомийок, може зробити їх справжньою окрасою Вашої кухні.

Де купити посудомийку (посудомийну машину)

Купити техніку в «Дім і Техніка» надзвичайно просто. У нашому каталозі легко дізнатися ціни і порівняти характеристики різних моделей, не виходячи з дому, і оформити доставку у будь-яке місто України. Ми пропонуємо великий вибір високоякісних посудомийних машин AEG, Bosch за приємними цінами.

Наш магазин працює безпосередньо з фірмами-виробниками, тому ми можемо гарантувати достовірність всієї придбаної техніки та приємні ціни. Завдяки багатому досвіду продажів і відпрацьованій системі доставки товару, замовлення не змусить себе довго чекати. Крім того, можна забрати куплений товар в представництвах магазину, які знаходяться в Києві, Львові та Харкові.