124

Знайдено: 1 - 12 серед 23 товари
Бренд: ZANUSSI
Номер: 5149
7.290грн
Бренд: INDESIT
Номер: 5362
7.990грн
Бренд: SAMSUNG
Номер: 5743
9.490грн
Бренд: BOSCH
Номер: 3461
9.900грн
Бренд: BOSCH
Номер: 2898
9.900грн
Бренд: BOSCH
Номер: 2459
9.900грн
Бренд: HOTPOINT-ARISTON
Номер: 219
9.990грн
Бренд: LG
Номер: 4294
10.700грн
Бренд: BOSCH
Номер: 4916
10.900грн
Бренд: LG
Номер: 4334
10.900грн
Бренд: BOSCH
Номер: 3737
11.500грн
Бренд: BOSCH
Номер: 5279
11.900грн

Пральні машини з вертикальним завантаженням

Багатофункціональні фронтальні пральні машини Bosch з вертикальним завантаженням повністю беруть на себе турботи по щоденному пранні одягу - досить покласти речі в барабан, додати пральний порошок і всю роботу техніка зробить за вас.

Основні характеристики сучасних пральних машин

Пральні машини можна класифікувати за кількома ознаками:

  • За типом завантаження машинки бувають фронтальні і вертикальні. Вертикальні пристрої з вертикальною віссю барабана зараз є рідкістю, найчастіше барабан навіть у вертикальній машинці орієнтований горизонтально, тим не менше, таке розташування дозволяє відкривати барабан в будь-який момент прання, не зливаючи при цьому воду.
  • За способом установки машинки, як і вся сучасна кухонна техніка, бувають окремо розташованими і вбудованими. Останні займають менше місця, можуть без зусиль вписатися в будь-який інтер'єр, тому що при необхідності їх можна прикрити панелями, завдяки кріпленню до меблів, вбудовувані пральні машини менше вібрують і тихіше працюють.

Нюанси при покупці пральної машини

Перед тим як купити пральну машину, варто звернути увагу на такі характеристики, як клас прання, клас енергоспоживання і швидкість віджиму. Крім того, машинки можуть розрізнятися за об'ємом завантаження білизни

Пралки можуть включати в себе таку додаткову функцію, як сушка білизни. Тому замість двох пристроїв можна купити пральну машинку з розширеним функціоналом. Єдине, що слід враховувати, що пральні машинки з сушкою мають тільки фронтальне завантаження.
Більшість машин на сучасному ринку вироблено європейськими компаніями, такими як Bosch, Zanussi, Hotpoint-Ariston, тому вони мають високий клас економічності і витрачають мінімальну кількість ресурсів при незмінно високій якості прання.

Купити пральну машину у Львові

Інтернет-магазин «Дім і Техніка» пропонує купити багатофункціональні пральні машини від провідних фірм-виробників. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками, тому можемо гарантувати високу якість і справжність товарів.

Придбати пральну машину Bosch досить просто - досить вибрати вподобану модель і оформити замовлення. З вами зв'яжеться наш консультант для уточнення деталей замовлення. Ви можете оформити доставку покупки на свою адресу в будь-яку точку України або ж самостійно забрати товар в офіційних представництвах у Києві, Харкові чи Львові.