Сушильні машини

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари
Бренд: WHIRLPOOL
Номер: 4943
11.990грн
Бренд: BOSCH
Номер: 5799
14.290грн
Бренд: SIEMENS
Номер: 5214
17.990грн
Бренд: BOSCH
Номер: 5411
19.990грн

Як працює сушильна машина

Цілком зрозумілий принцип роботи пральної машини - вона вже звична і давно оселилася в квартирах. А ось за яким принципом діє сушка - це питання, хоч насправді не такє складне.

За зовнішнім виглядом сушка дуже схожа на пральну машину з фронтальним завантаженням білизни. Такий самий корпус і барабан. Перша помітна відмінність - дверцята можуть зовсім не мати оглядового вікна. Для сушіння розмір барабана принципово важливий - чим він більший, тим дбайливіше вона сушить одяг. Стандартні барабани розраховані на завантаження до 6 кг білизни, можна купити сушарку фірм Bosch і Siemens і з більшою місткістю барабана - до 8 кілограм.

Основна відмінність від пральної машинки в тому, що в сушарці замість води одяг обдуває повітря, яке, в залежності від заданого режиму, може прогріватися до 70 градусів.

Автоматична сушка універсальна - в ній можна чистити невеликі килимки, ковдри, подушки або дитячі м'які іграшки

Види сушильних машин для білизни

Автоматичні сушарки виробляються європейськими компаніями, такими як Siemens або Bosch, тому вони максимально економічні і ретельно продумані. Ціни коливаються в залежності від кількості функцій.

Існує один тип сушильних машин:

  • Конденсаційні - волога осідає в спеціальному резервуарі, звідки згодом її можна вилити. Таку машину можна купити і встановлювати де завгодно, не прив'язуючи місце установки до близькості вентиляції.

Сам процес висушування білизни можна умовно розбити на два способи:

  • з часу, коли користувач задає час роботи машини. Користуючись цим методом легко прогадати і залишити речі вологими, хоча для деяких тканин це буде оптимальним рішенням для полегшення прасування;
  • по залишкової вологості. В даній ситуації машина сама визначає, коли варто припинити роботу.

Сучасні сушильні машини Bosch та Indesit оснащуються функцією вибору режиму сушки білизни, на ціну це не впливає.

Купити прально-сушильну машину

Купити сушильну машину за привабливою ціною тепер досить просто. Інтернет-магазин «Дім і Техніка» пропонує на сторінках свого каталогу великий вибір побутової техніки безпосередньо від європейських виробників.

У нас Ви знайдете сушильні машини для білизни від провідних марок Bosch, Indesit, Siemens, купити які можна в кілька кліків, буквально не виходячи з дому і за приємними цінами.

Разом з доставкою на адресу покупця, тепер ми пропонуємо самовивіз товарів в Києві, Львові та Харкові.