127

Знайдено: 1 - 12 серед 40 товарів
Бренд: VENTOLUX
Номер: 3942
1.730грн
Бренд: FRANKE
Номер: 5100
1.780грн
Бренд: ELICA
Номер: 2849
1.890грн
Бренд: ELICA
Номер: 1017
2.280грн
Бренд: ELICA
Номер: 879
2.290грн
Бренд: FABER
Номер: 5665
2.690грн
Бренд: ELICA
Номер: 4572
2.690грн
Бренд: ELICA
Номер: 4845
2.790грн
Бренд: ELICA
Номер: 4347
2.790грн
Бренд: ELICA
Номер: 4265
2.850грн
Бренд: BEST
Номер: 1987
3.060грн

Як вибрати вбудовану кухонну витяжку

Серед усього розмаїття моделей європейських компаній Bosh, Teka (Тека), Gorenje, Вентолюкс, представлених у каталозі магазина, важливо вибрати і купити найбільш підходящу, наприклад телескопічну або вбудовану. Важливо враховувати безліч параметрів, таких як розміри плити і конструкція витяжки, ціна теж може зіграти не останню роль.

Для того, щоб витяжка ефективно справлялася зі своїм основним завданням, необхідно, придбати таку модель, щоб її ширина була не менше, ніж ширина варильної поверхні. Враховуючи розмірний ряд стандартних кухонних плит, виробники пропонують витяжки шириною від 45 до 90 див.
Крім очищення повітря, витяжка може виконувати декоративні функції, підкреслюючи загальний стиль приміщення і надавати приміщенню деяку родзинку. Серед витяжок Bosch, Gorenje, Teka (Тека), Вентолюкс можна підібрати вбудовані моделі за доступними цінами, які ідеально впишуться в різні стилі оформлення - від хай-тека і модерну до класики або кантрі.

Типи витяжок для кухні

Усі витяжки можна розділити за типами.

  • Телескопічна витяжка Teka (Тека) підійде для маленьких кухонь. Вона має досить низьку ціну і купити її має сенс у разі, коли для пристінної витяжки недостатньо місця. За способом установки телескопічна витяжка схожа на вбудовану і встановлюється у підвісну шафу над плитою, але при цьому набагато компактніша і має меншу продуктивність
  • Традиційна витяжка Вентолюкс або Bosch, мабуть, найбільше звична. Вона також займає мінімум місця, до того ж може використовуватися без воздуховода, очищати повітря через встановлений всередині фільтр. Ціни на них також не захмарні.
  • Купольна витяжка отримала свою назву завдяки зовнішньому вигляду. Куполоподібна форма корпусу моделей Teka дозволяє найбільш ефективно захоплювати випаровування і частинки гарі, що летять з плити. За способом установки такі витяжки бувають камінні (зовні схожі на камінну вентиляцію), кутові і острівні (монтуються до стелі).
  • Вбудована витяжка. Дозволяє встановлювати її в навісні шафи, не порушуючи загального стилю кухні.
  • Кутова витяжка.

Купити вбудовану кухонну витяжку

Інтернет - магазин «Дім і Техніка» пропонує Вашій увазі багатий вибір телескопічних витяжок від провідних європейських компаній за прийнятними цінами. На сторінках нашого каталогу Ви можете придбати широкий асортимент пристроїв від таких відомих виробників, як Bosh, Вентолюкс, Тека, Gorenje.

Ми працюємо безпосередньо з постачальниками, тому можемо гарантувати достовірність і якість всіх товарів. Більше не треба витрачати багато часу в пошуках потрібної вам витяжки для кухні, їздити по безлічі магазинів і утримувати в пам'яті величезну кількість даних - достатньо зайти на наш сайт, і в спокійній обстановці придбати вподобану модель за відповідною ціною.

Крім адресної доставки в будь-яку точку країни, ми пропонуємо вам можливість самостійно забрати покупку в офіційних представництвах магазину в Києві, Харкові чи Львові.